رد کردن لینک ها

بهترین رنگ پارکت پذیرایی ، تیره بهتر است یا روشن؟

انتخاب رنگ کفپوش منزل تا حد زیادی بستگی به متراژ فضای منزل شما دارد، به طور مثال کفپوش های تیره معمولا به دلیل عدم نمایش آلودگی ها سطح زمین پرطرفدارند، اما همین کفپوش برای فضاهایی کوچک می تواند در دسر ساز باشد.

پرسش و پاسخ: کف یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون داخلی منزل است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل دارد، علاوه بر طرح و جنس انتخابی کفپوش منزل، رنگ کف می تواند تا حد زیادی در زیبایی فضای داخلی تان تاثیر بگذارد؛ به همین منظور در این مطلب از ihome قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در مورد بهترین رنگ پارکت برای پذیرایی آشنا کنیم ، پس با ما همراه باشید.

بهترین رنگ پارکت پذیرایی

سوال: من در حالی بازسازی آپارتمان 90 متری خود هستم. کفپوش انتخاب ما برای پذیرایی پارکت است،در مورد انتخاب رنگ پارکت مردد هستم لطفا در مورد روشن یا تیره بودن رنگ پارکت و بهترین رنگ پارکت پذیرایی و رنگ پارکت جدید راهنمایی ام کنید.

پارکت روشن پذیرایی

پاسخ: انتخاب رنگ کفپوش منزل تا حد زیادی بستگی به متراژ فضای منزل شما دارد، به طور مثال کفپوش های تیره معمولا به دلیل عدم نمایش آلودگی ها سطح زمین بهترین رنگ پارکت برای پذیرایی محسوب می شوند، اما همین کفپوش برای فضاهایی کوچک می تواند در دسر ساز باشد، چرا که فضای موجود را کوچکتر از آنچه که هست نشان می دهند، بنابراین کفپوش های تیره برای فضاهای کوچک و کم نور ابدا توصیه نمی شود و باید رنگ پارکت را حتما از میان انواع رنگ پارکت روشن انتخاب کنید.

زیباترین رنگ پارکت

در چنین فضاهایی بهترین رنگ پارکت پذیرایی رنگ روشن با بافت و طرح های عمودی است که فضای شما بزرگتر از آنچه که هست نشان می دهد. اگر به هر دلیلی اصرار به انتخاب این کفپوش برای فضای داخلی خود را دارید حتما سایر عناصر منزل مثل مبلمان و حتی رنگ دیوارها را روشن در نظر بگیرید تا بتواند تا حد زیادی تاثیر این رنگ را در فضای داخلی تان خنثی کند، همچین این رنگ ها به عنوان زیباترین رنگ پارکت شناخته می شوند.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه